Ulpian | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Vendbanime | Banesa


Sot 10:55 ,

Leshohet banesa me qera ne Ulpian

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 10:55 ,

Gasonjere me qira te Menza/Prishtine/

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:54 ,

Banes me qira ne Ulpian Extra e mobiluar (U105)

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 10:53 ,

Banes me qira ne Ulpiane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:53 ,

-U107- Leshohet Banesa me qira ne Ulpian

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 10:48 ,

Gasoniere me qira ne Ulpian

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:48 ,

Banesa me qira ne Ulpian

Numri i dhomave: 2
Sot 10:48 ,

Gasoniere me qira ne Ulpian

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:40 ,

garsonjerk me qera ne ulpian

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 10:38 ,

garsonjerk ne ulpian

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 10:37 ,

banes me qera ne ulpian

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:37 ,

banes me qera te llesna afer bankes NLB

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 10:33 ,

Q21 Banesa me Qera ne Ulpian C12

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 10:31 ,

Banes me qira ne Ulpian

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 10:29 ,

Banes me qira ne Ulpian

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 10:28 ,

Gasoniere ne Ulpian te menza

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:24 ,

banes me qera ne ulpian

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 10:13 ,

Banes me qira ne Ulpiane

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:13 ,

Banes me qira ne Ulpiane

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:13 ,

Banes me qira ne Ulpian te AAK

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:09 ,

Banes me qira ne Ulpian te Fontana

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 10:09 ,

Banes me qira ne Ulpiane te fontana

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90


Në fillim