Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

agregat | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe agregat,kategori Banesa,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj agregat Të gjitha | Banesa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Gush 15:55 ,

Ipet banesa me qera afat te shkurt 48 h

25 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
29 Korr 10:05 ,

Banes me qira 24 h fushkosov prishtin

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
18 Dhj 22:54 ,

BANESE me QIRA ne QENDER te SLLIVENIA SPORTI

300 EUR /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
31 Gush 13:45 ,

Leshohet banesa me qera e pershtatshme edhe per zyre

250 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
10 Shk 09:40 ,

Lokal me qira ne qender qytetit

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 200
17 Korr 18:28 ,

Banesa / Shitet Banesa

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Maj 12:12 ,

Leshohet me qera banesa afer tokbashes

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
22 Nën 14:54 ,

Shitet banesa ne Gjilan Kati I

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
28 Sht 08:20 ,

Lëshoj banes me qera në rrugen mati 1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
24 Dhj 14:46 ,

SHITET BANESA

500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
27 Nën 09:18 ,

BANESE me QIRA në ARBERI ( DRAGODAN )

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
23 Nën 16:26 ,

Shitet banesa ne Gjilan Kati I

49 950 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
22 Nën 16:05 ,

Shitet banesa ne Gjilan Kati I

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
30 Nën 14:37 ,

BANESE MODERNE 3 x DHOMA teRRUGA * B * B...

73 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Tet 18:55 ,

SHITET BANESA DARDANI 4 x DHOMA -104 m2 -KOMPLET..

179 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Dhj 22:41 ,

BANESE TOP - MODERNE *e RENOVUAR ** te KAFE..

139 000 EUR

Numri i dhomave: 4
01 Dhj 15:12 ,

BANESE me QIRA në QENDER te PARLAMENTI

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
07 Pri 21:31 ,

KATI I DYTE I SHTEPISE ME QERA, Tasligje 1,Nazim..

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 10
24 Mar 20:13 ,

Leshoj banesen me qira afer shkolles Pjeter Bogd..

200 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj agregat | Të gjitha | Banesa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • agregat në kategorinë Makina dhe Vegla
  • agregat në kategorinë Banesa
  • Agregat në kategorinë Makina
  • Agregat në kategorinë Furra dhe mikrovalë
  • Agregat në kategorinë Shtëpi
  • Agregat në kategorinë Makina ndërtimi
  • agregat në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Agregat në kategorinë Libra dhe Revista
  • Agregat në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • Agregat në kategorinë Peshqi dhe akuarium

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione