banesa me qera ne emshir | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Vendbanime | Banesa

Prishtinë , 19448
Ferizaj , 1020
Prizren , 613
Gjilan , 376
Mitrovicë , 218
Pejë , 167
Gjakovë , 164
Lipjan , 126
Shfaqni të gjitha

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa me qera ne emshir,kategori Banesa,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banesa me qera ne emshir Të gjitha | Banesa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Maj 12:45
Linku:
,

Leshohet me qira ne Bregun e diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Maj 18:28
Linku:
,

Banesë me qera 97m2

Numri i dhomave: 2
08 Maj 12:45
Linku:
,

Leshohet me qira te 4 Llullat

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 03:19 ,

Lëshohet banesa me qera ne rrugen Muharrem Fejza

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 03:01 ,

Leshoj banesa me qera kompleksi Ulpiana

1 212 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 02:43 ,

Super banes me qira 120m2 te Hoteli Grand

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 02:43 ,

Banes Luksoze 50m2 ne Qender,Sheshi-Zahir Pajaziti

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 02:36 ,

banes me qera ulpijan 250e

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 02:28 ,

Leshohet banesa me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 01:02 ,

leshohet banesa ne qera

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:00 ,

Jepet banesa me qera në Dragodan 300 euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 00:59 ,

Banesë me qera në Dardani

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:59 ,

Banesë me qera në Dardani 200€

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 00:59 ,

Ofrohet banesa me qera per zyre te 3 sheshirat

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 00:57 ,

Banesa me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 00:39 ,

LESHOHET BANESA E RE ME QIRA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 00:29 ,

Leshohet banesa me qera ne Ulpiane kati 2

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 00:29 ,

Garsonierk me qera te Siriusi 160E

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 00:25 ,

Banes me qera ne Dardani 220 euro me Termokos

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 00:25 ,

Banes moderne me qera ne Dragodan 2Dh.Gjumi 350E

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 00:25 ,

Banes me qera ne rrugen C te Alko Group 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 00:25 ,

Banes me qera 2DhGjumi me Termokos te Q.Tregtare 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 00:25 ,

Banes me qera Dragodan 2DhGjumi 250E te Meridiani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 00:24 ,

Banes moderne me qera ne Dragodan afer rest."Sirena" 270E

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 00:23 ,

Leshohet banesa me qera per zyre te AAK 40m2 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 00:22 ,

Garsonierk me qera me Termokos te Q.Tregtare 200E

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 00:22 ,

Banes me qera ne Ulpiane per studenta/e 170E

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 00:22 ,

Banes me qera ne Ulpiane 2Dh.Gjumi afer Lesnes 320E

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 00:22 ,

Zyre e renovuar me qera ne Ulpiane 100E me Termokos

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 10
Sot 00:22 ,

Zyre me qera e renovuar te Beni Dona ne Ulpiane 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj banesa me qera ne emshir | Të gjitha | Banesa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione