bregu i diellit | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Vendbanime | Banesa


Sot 19:24 ,

Banese me qira ne lagjen Bregu i diellit

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 19:23 ,

Banese me qira ne lagjen Bregu i diellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 19:23 ,

Banese me qira ne lagjen Bregu i diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 19:22 ,

Banes me qira ne lagjen Bregu i Diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 19:19 ,

Banese me qira ne lagjen Bregu i diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 19:19 ,

Banese me qira ne lagjen Bregu i diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 19:19 ,

Banese me qira ne lagjen Bregu i diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 19:16 ,

Banes me qira ne lagjen Bregu i diellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:16 ,

Banes me qira te Banesat e kuqe

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 19:14 ,

Banes me qira afer Fakulltetit Teknik

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:12 ,

Gasonjerk me qira ne lagjen Bregu i Diellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 19:12 ,

Banese ( garsoniere ) me qira ne Bregun e Diellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40


Në fillim