dardani | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Vendbanime | Banesa

Dje 12:28
Linku:
,

Banese me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 01:51 ,

Shitet banesa ne Dardani/ Prishtine

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 00:23 ,

DA105 - Leshohet me qera banesa ne Dardani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 00:22 ,

DA107 - Banes me qira ne Dardani (4 dhomeshe)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Dje 23:05 ,

BANESA ME QIRA NE DARDANI

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 22:44 ,

Shitet lokali 80m2 ne Dardani

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
Dje 22:44 ,

Leshohet banesa me qera ne Dardani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:42 ,

Leshohet banesa me qera ne Dardani

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 22:23 ,

Banes me qera ne Dardani afer nenkalimit

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 22:15 ,

BANESË ME QIRA NË DARDANI-pronari.com

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2


Në fillim