ulpiane | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Vendbanime | Banesa

Prishtinë , 3196
Drenas , 1
Gjilan , 1
Lipjan , 1
Prizren , 1
Viti , 1
19 Jan 21:37
Linku:
,

Shiten dy banesa në Ulpianë

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
18 Jan 15:39
Linku:
,

Banesë me qera në Ulpianë

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5

Sot 12:57 ,

SHITET BANESA NË ULPIANË

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 12:56 ,

Shitet banesa ne Ulpian

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:55 ,

Banes me qera 2DhGjumi 300E ne Mat1 e saporenovuar

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:55 ,

Banes me qera per zyre Ulpiane 200E

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:55 ,

Leshohet banese me qira ne Ulpiane

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 12:55 ,

Banese ( Garsoniere ) me qira ne Ulpiane

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 12:54 ,

Kati i shtepis me qera ne Tophane 150E

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 12:53 ,

Leshohet banese me qira ne Ulpiane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:52 ,

Banes me qera ne Mat1 e mobiluar 170E me garazh

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 12:52 ,

Banes me qera pamobile 60m2 rr.B 200E

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 12:52 ,

Leshohet banese me qira ne Ulpiane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:52 ,

Leshohet banesa me qera ne Ulpianë

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 12:52 ,

Banes me qira ne Ulpiane afer lokave te Llesnes

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 12:52 ,

BANES ME QIRE NË DRAGODAN TE KOMUNA E RE 280EURO

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 12:52 ,

BANES ME QIRA TE QAFA ME 2 DHOMA GJUMI 300EURO

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80


Në fillim