Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitja e banesave në Ulqin

Zbuloni banesat më të mira për shitje në Ulqin. Gjeni informacionet më të fundit për apartamente në shitje në Ulqin nga pronarët, agjentët dhe agjencitë kryesore të patundshmërive sot!


Gjatë kërkimit tuaj në këtë kategori ju do të mund të gjeni shpallje për banesa në Ulqin me lokacione të ndryshme për shitje, si banesa në Ulqin tek Plazha e Madhe, Plazha e Vogël, banesë në qendër të Ulqinit, banesë në Pinjesh, etj me çmimet më të mira në treg.

11 Korr 07:27 ,

Ulqin banesa qira

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
11 Korr 07:27 ,

Banesa ulqin qira

35 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
08 Korr 22:25 ,

Banes ne Ulqin

1 200 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
26 Qer 09:38 ,

Banes në Ulqin

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
26 Qer 04:11 ,

Ulqin

35 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
03 Qer 23:52 ,

Apartmani ne shitje

Numri i dhomave: 6
19 Pri 19:18 ,

ULQIN BANESA NE SHITJE -PINJESH

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
19 Pri 19:14 ,

ULQIN BANESA NE SHITJE - PINJESH

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
13 Shk 21:11 ,

** Shitet Banesa 80m2 ne Pinjes (Ulqin)pamje nga deti

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
20 Jan 18:00 ,

Shes banes ne ulqin pinjes.

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
17 Jan 00:01 ,

Shes Banes Ne Ulqin ,Qender

1 300 EUR

Numri i dhomave: 1
16 Jan 23:32 ,

Shes banes ne Ulqin ,cmimi volitshem

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Jan 23:32 ,

Shes Banes Ne Ulqin me pamje nga deti

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Jan 23:24 ,

Shes Banes Ne Ulqin

1 100 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Jan 20:35 ,

Banes ne Ulqin

Numri i dhomave: 2
25 Nën 16:22 Agjent për shitje të pronës ,

Shesim banese ne Ulqin 700m prej detit

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
19 Gush 01:01 ,

Shitet banesa ne Ulqin

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1
01 Korr 19:30 ,

Shitet banesa ne Ulqin

Numri i dhomave: 1
21 Pri 20:06 ,

Shitet banesa ne Ulqin

40 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
22 Mar 20:53 ,

Ulqin - shitet banesa

Numri i dhomave: 2

Ka shumë mundësi për të blerë apartamente në Ulqin. Nëse dëshironi të jetoni në një apartament të ndërtuar rishtas, thjesht kërkoni në MerrJep.com dhe gjeni një vend për të kaluar pushimet tuaja buzë detit


Ju mund të zgjidhni nga ofertat e shumta dhe të vendosni nëse doni të blini një apartament në qendër apo periferi të Ulqinit.


Si të gjeni apartamentin e duhur për ju?


Kërkimi i apartamenteve më të mira për shitje në Ulqin është një detyrë mjaft shqetësuese për çdo blerës. Është e kuptueshme që është dukshëm më e vështirë për të gjetur apartamentin e duhur nëse nuk dini se çfarë të kërkoni dhe ku të kërkoni.


Kërkimi juaj për banesa në shitje në Ulqin mund të bëhet sipas lokacionit, sipërfaqes, çmimit dhe shumë më tepër. E gjitha çfarë duhet të bëni është të përdorni filtrat e posaçëm për kërkim dhe të gjeni banesën ideale për ju dhe familjen tuaj.


Ju gjithashtu mund të shkruani në kutinë e kërkimit "Apartamente në shitje Plazha e Madhe", "Banesa në Ulqin", apo vetëm "Ulqin" dhe të shikoni shpalljet për banesa në shitje në Ulqin që përputhen me kërkesat tuaja.


Mënyra më e mirë për të shitur banesë në internet


Nëse dëshironi të shisni banesën tuaj në Ulqin në internet, duhet ta bëni përmes një faqe si MerrJep.com. Platforma jonë është krijuar posaçërisht për për të ndihmuar në procesin e shit-blerjes dhe tregtisë.


Për të shitur banesën tuaj në internet, duhet ta paraqisni atë në një mënyrë tërheqëse për audiencën tuaj të synuar. Ju gjithashtu duhet të jeni të vetëdijshëm se një pjesë e madhe e njerëzve që kërkojnë banesë në shitje në Ulqin po kërkojnë të blejnë një banesë të re ku ata mund t'i kalojnë pushimet e tyre verore buzë plazhit.


Gjëja e parë që do të dëshironi të bëni është të bëni fotografi të cilësisë së lartë të banesës tuaj dhe t'i specifikoni veçoritë e vendit ku ajo ndodhet. Ju duhet të siguroheni që fotot që bëni të jenë të cilësisë së lartë dhe të shfaqin pjesët më të mira të shtëpisë tuaj.


Për të pasur shitje të suksesshme të shpalljes suaj për banesë në shitje në Ulqin, ju së pari duhet ta regjistroni atë duke plotësuar formularin për regjistrim në platformë. Ndërsa, për të arritur më shpejtë tek blerësit potencial, ne ju sugjerojmë që në titull të përdorni "Banesë në shitje në Uqlin", "Shes banesë në Ulqin" apo forma tjera titujsh.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione