Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa në shitje - Gjeni banesën ideale për ju dhe familjen tuaj në MerrJep.com

Prishtinë , 31979
Ferizaj , 3709
Gjilan , 3246
Prizren , 1719
Vushtrri , 1666
Mitrovicë , 1119
Gjakovë , 1003
Pejë , 995
Shfaqni të gjitha

Po kërkoni banesa në shitje? A jeni duke kërkuar banesa në shitje në një zonë apo lagje specifike? Ndoshta jeni të interesuar për një apartament të mobiluar në qendër të qytetit. Ju mund të kërkoni banesa në shitje sipas qytetit, sipërfaqes, lagjes, çmimit dhe shumë më tepër.


Shikoni listën e shpalljeve për banesa në shitje në Kosovë. Gjeni shpallje për banesa në shitje në qytete të ndryshme të Kosovës si Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren, Pejë, Gjakovë dhe qytete tjera..


Kërkoni shpallje për banesa në shitje dhe gjeni ofertën më të mirë për ju. Filtroni shpalljet në bazë të sipërfaqes, numrit të dhomave dhe çmimit dhe gjeni banesën që i përshtatet nevojave tuaja familjare.


Banesa në shitje - Ofertat më të mira në treg


A jeni duke kërkuar banesa në shitje? Me MerrJep mund të bëni zgjidhje të shpejtë. Këtu ju do të gjeni më shumë se 48 mijë shpallje për banesa në shitje nga persona fizik dhe agjensione të patundshmërive.


Gjatë kërkimit tuaj për banesa në shitje në këtë kategori ju mund të gjeni banesa të sipërfaqeve dhe modeleve të ndryshme përfshirë banesa një dhomëshe apo banesa garsoniere, banesa 2+1, banesa në shitje në Prishtinë, Fushë Kosovë, e më shumë.


Bëni zgjedhjen tuaj më të lehtë anë të filtrave të kërkimit që MerrJep.com ofron. Zgjedhni nëse dëshironi të shikoni shpallje për banesa në shitje në Prishtinë, Prizren, Pejë, Fushë Kosovë, Ferizaj dhe qytete tjera të Kosovës direkt nga pronarët e banesave apo nga agjensionet e patundshmërive.


Shisni banesa në MerrJep.com


Jeni agjension i patundshmërisë apo person fizik dhe jeni duke kërkuar një vend të përshtatshëm për të promovuar ofertat tuaja për banesa në shitje?Këtë mund ta bëni pa pagesë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com ju mundëson të regjistroni shpallje falas për banesa në shitje. Për të pasur një shitje të shpejt dhe të suksesshme të banesës ju duhet të listoni të gjitha informacionet e nevojshme rreth sipërfaqes, dhomave dhe modelit që banesa ka.


Shpalljes tuaj ju gjithashtu duhet t'i bashkangjitni edhe fotografi që tregojnë gjendjen reale të banesës në mënyrë që blerësi potencial të ketë njohuri rreth saj dhe të jetë i gatshëm të vazhdojë tutje me procesin e blerjes.


Pasi të përfundoni plotësimin e formularit për regjistrim të shpalljes për banesa në shitje, shpallja juaj do të vendoset në mesin e mijëra blerësve potencial dhe vizitorëve ditorë në MerrJep.com. Nëse jeni në kërkim të një shitjeje më të shpejtë, ne ju rekomandojmë të merrni një nga opsionet tona shtesë duke klikuar këtu.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione