Banesa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën

Prishtinë , 66555
Fushë Kosovë , 12245
Ferizaj , 3743
Gjilan , 3399
Prizren , 2140
Mitrovicë , 1438
Pejë , 1311
Lipjan , 1168
Vushtrri , 1165
Shfaqni të gjitha

Banesa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Gjeni banesa të ndryshme për shitje dhe me qera në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Ferizaj, Lipjan, Mitrovicë dhe gjithë Kosovën. Filtroni shpalljet në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave dhe veçorive të tjera për të gjetur banesën ideale për ju dhe familjen tuaj.

Dje 00:30
Linku:
,

Banesë e mobiluar në Lagjen e Spitalit

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

Sot 11:52 ,

Q08 Banesa me qera ne Qender Rruga garibaldi

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 11:52 ,

Jepet banesa me qera në Dragodan 300 euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 11:52 ,

Banes me qira te Swiss Diamondi 250 euro emobilume

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 11:51 ,

Q10 Banesa me Qera ne Nartell me mobile te reja

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 11:51 ,

Banes me qira perball siriusit 300 euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 11:51 ,

Banes me qira në Mat1 me 2 dhoma gjumi 270euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 11:51 ,

SH10 PENTHAUSE ne Shitje ne Mati 1, 200K €

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 11:51 ,

LOKALI 180m2 me QIRA ne RRUGEN C

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 180
Sot 11:51 ,

Banesa me QIRA perball hotelit SWISS DIAMOND

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 11:51 ,

Q17 Banese me Qera te Lesna, Ulpiane 500 Euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

Keni vendosur të zhvendoseni dhe jeni duke kërkuar të bleni apo të merrni banesë me qera? Shikoni shpalljet për banesa në shitje dhe me qera në Prishtinë, Lipjan, Fushë Kosovë, Prizren dhe gjithë Kosovën në mesin e 92.265 shpalljeve për banesa në shitje dhe me qera në MerrJep.com.

Banesa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën

Gjej banesa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të kërkoni banesa në shitje dhe me qera nga komoditeti i shtëpisë suaj në gjithë Kosovën. Kërkoni banesë në mesin e 92.262 shpalljeve  në lagje dhe komplekse të ndryshme si Dragodan, Royall Mall, Tregtia, Ulpianë, Rruga C, Bregu i diellit, Te qafa,  Lagjja e spitalit dhe shumë lagje tjera të Kosovës. 

Për të gjetur më lehtë banesë në qytetin apo lagjen tuaj të preferuar filtroni shpalljet në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave dhe veçorive të tjera për të gjetur banesën ideale për ju dhe familjen tuaj.

Blej dhe shit banesa në MerrJep.com

Gjeni banesën ideale në tregun më të madh për tregti online në Kosovë. Shiko shpalljet për shitje të banesave dhe zgjedh lokacionin dhe modelin e preferuar të banesës në mesin e mijëra shpaljeve për banesa në MerrJep.com. Blej banesë në Prishtinë, Fushë Kosovë, Lipjan, Ferizaj dhe gjithë Kosovën.

Ndërsa nëse keni banesë për të shitur apo për të lëshuar me qera eja në MerrJep.com dhe regjistroni shpallje falas për të shitur banesën tuaj. Sigurohuni që të plotësoni formularin e regjistrimit duke përfshirë numrin e dhomave, sipërfaqen, lokacionin, katin në të cilin gjendet banesa që dëshironi të shisni apo ta lëshoni me qera.

Mos harroni më të rëndësishmën. Fotografoni banesën tuaj nga çdo kënd dhe çdo dhomë e saj dhe ngarkoni ato fotografi tek formulari për regjistrim në MerrJep.com. Fotografitë duhet të jenë kualitative dhe të pastërta në mënyrë që të transmetojnë si duhet banesën tuaj


Në fillim