Gjithë Kosova | Vendbanime | Banesa

Prishtinë , 21680
Ferizaj , 1577
Gjilan , 1572
Prizren , 985
Vushtrri , 774
Mitrovicë , 758
Gjakovë , 637
Pejë , 561
Shfaqni të gjitha
19 Jan 08:41
Linku:
,

Banes ne tophane

47 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:24
Linku:
,

Shitet banesa kati i dyte (2) - E MOBILUAR, Qender

42 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50

Sot 01:12 ,

Banesë për shitje në Mati 1

690 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 01:01 ,

Banese te NARTELI (emshir)

800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 00:21 ,

Banes moderne me qira ne qender te Qafa

300 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 00:21 ,

Banes me qira ne Ulpiane afer ish hotel Baci

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:18 ,

Urgjent -Banesa ndertim i vjeter Fushe Kosove

52 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 00:18 ,

Shitet Banesa lirë

Numri i dhomave: 4
Sot 00:16 ,

Shitet Banesa ndërtim e sipër

500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 00:10 ,

Shiten 8 Banesa kati 1 - 3 marim Veture

430 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 00:10 ,

Lokal

Numri i dhomave: 2
Sot 00:09 ,

Shitet Banesa objekti Kabashi 1 e mobiluar Urgjent

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 00:09 ,

Banesa ne shitje afer rruga B

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 00:05 ,

Te lagjja e doktorrve

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 23:59 ,

Shes Banesen 64m2 ne Tunel te Pare

8 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 23:54 ,

Banesa ne Viti

Numri i dhomave: 3,5
Dje 23:50 ,

Banesa ne shitje

Numri i dhomave: 3
Dje 23:37 ,

Banese ne shitje 2 dhoma gjumi ,Dardani

107 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 23:36 ,

Banese ne Dukagjini Residence,me garazhe dhe depo

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Në fillim