Banesa në shitje - Gjeni banesën ideale për ju dhe familjen tuaj në MerrJep.com

Prishtinë , 29448
Ferizaj , 4430
Gjilan , 2996
Prizren , 1517
Vushtrri , 1385
Mitrovicë , 1042
Gjakovë , 936
Pejë , 930
Shfaqni të gjitha

Po kërkoni banesa në shitje? A jeni duke kërkuar banesa në shitje në një zonë apo lagje specifike? Ndoshta jeni të interesuar për një apartament të mobiluar në qendër të qytetit. Ju mund të kërkoni banesa në shitje sipas qytetit, sipërfaqes, lagjes, çmimit dhe shumë më tepër.


Shikoni listën e shpalljeve për banesa në shitje në Kosovë. Gjeni shpallje për banesa në shitje në qytete të ndryshme të Kosovës si Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren, Pejë, Gjakovë dhe qytete tjera..


Sot 09:59 ,

Shitet Banesa 86 m2 Kati 4

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 09:59 ,

Shitet Banesa 80 m2

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Sot 09:54 ,

Banesë 59.91 m2 në Shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 09:11 ,

SHITET GARAZHA me DEPO

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:25 ,

Banesa 125m2

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:25 ,

Banesa kati 4 te Semaforat

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:28 ,

NË SHITJE BANESAT TEK RRUGA A

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 08:37 ,

Super Qmim - 79.85 m²

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
28 Nën 16:46 ,

shes frigorifer te madh

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 1,5
28 Nën 14:14 ,

Shitet Banesa ne Dardani

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
27 Nën 12:29 ,

Banese ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Nën 10:33 ,

SHES PODRUMIN NE ULPIJAN IGATSHUM POR BANIM

1 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Nën 09:09 ,

Super Qmim - 88.87 m²

1 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Nën 18:21 ,

Leshoj me qera banesen

1 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Nën 09:26 ,

Shitet Banesa 63.5 m2 e (GATSHME)

1 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Nën 18:30 ,

Banes ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Nën 16:11 ,

Shitet banesa

1 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Nën 13:11 ,

shiten banesat ne qender te prizrenit

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
18 Nën 18:54 ,

Banes Vushtrri nqendër

1 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Nën 17:01 ,

BANESA NË SHITJE NË FUSHË KOSOVË

1 EUR

Numri i dhomave: 1
18 Nën 12:22 ,

Arti Moler Ngjyrosje 044878728

1 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Nën 11:27 ,

Shitet Banesa 86 m2 Kati-4

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5

Kërkoni shpallje për banesa në shitje dhe gjeni ofertën më të mirë për ju. Filtroni shpalljet në bazë të sipërfaqes, numrit të dhomave dhe çmimit dhe gjeni banesën që i përshtatet nevojave tuaja familjare.


Banesa në shitje - Ofertat më të mira në treg


A jeni duke kërkuar banesa në shitje? Me MerrJep mund të bëni zgjidhje të shpejtë. Këtu ju do të gjeni më shumë se 48 mijë shpallje për banesa në shitje nga persona fizik dhe agjensione të patundshmërive.


Gjatë kërkimit tuaj për banesa në shitje në këtë kategori ju mund të gjeni banesa të sipërfaqeve dhe modeleve të ndryshme përfshirë banesa një dhomëshe apo banesa garsoniere, banesa 2+1, banesa në shitje në Prishtinë, Fushë Kosovë, e më shumë.


Bëni zgjedhjen tuaj më të lehtë anë të filtrave të kërkimit që MerrJep.com ofron. Zgjedhni nëse dëshironi të shikoni shpallje për banesa në shitje në Prishtinë, Prizren, Pejë, Fushë Kosovë, Ferizaj dhe qytete tjera të Kosovës direkt nga pronarët e banesave apo nga agjensionet e patundshmërive.


Shisni banesa në MerrJep.com


Jeni agjension i patundshmërisë apo person fizik dhe jeni duke kërkuar një vend të përshtatshëm për të promovuar ofertat tuaja për banesa në shitje?Këtë mund ta bëni pa pagesë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com ju mundëson të regjistroni shpallje falas për banesa në shitje. Për të pasur një shitje të shpejt dhe të suksesshme të banesës ju duhet të listoni të gjitha informacionet e nevojshme rreth sipërfaqes, dhomave dhe modelit që banesa ka.


Shpalljes tuaj ju gjithashtu duhet t'i bashkangjitni edhe fotografi që tregojnë gjendjen reale të banesës në mënyrë që blerësi potencial të ketë njohuri rreth saj dhe të jetë i gatshëm të vazhdojë tutje me procesin e blerjes.


Pasi të përfundoni plotësimin e formularit për regjistrim të shpalljes për banesa në shitje, shpallja juaj do të vendoset në mesin e mijëra blerësve potencial dhe vizitorëve ditorë në MerrJep.com. Nëse jeni në kërkim të një shitjeje më të shpejtë, ne ju rekomandojmë të merrni një nga opsionet tona shtesë duke klikuar këtu.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione