Skenderaj | Vendbanime | Banesa

Sot 08:28 ,

Banesa ne shitje

Numri i dhomave: 3
29 Jan 13:23 ,

Banes Skenderaj

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Jan 13:09 ,

Banesa/Shtepia me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
27 Dhj 10:34 ,

GILINDERA

Numri i dhomave: 1
17 Nën 12:10 ,

Ipet Banesa me Qira

230 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Nën 00:16 ,

Urgjent ju pres

1 000 EUR

Numri i dhomave: 7
07 Tet 22:38 ,

Banesa shitet

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Sht 11:07 ,

Banesa shitet

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Sht 21:42 ,

Nderrohet Banesa me shtepi edhe shtoi lek

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
13 Sht 14:25 ,

Shes Banesen

Numri i dhomave: 3
03 Sht 11:59 ,

Shitet banesa afer parkut te qytetit

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
26 Gush 13:11 ,

Shitet banesa te parku I qytetit Skenderaj 60m 2

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
13 Gush 21:25 ,

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
12 Gush 18:47 ,

shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
05 Gush 13:01 ,

Shitet banesa kati 1 ka 60m2 afer parkut te qytet

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
14 Korr 11:48 ,

Banes e re ne katin 1 Skenderaj

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
01 Korr 11:08 ,

Fatmir

Numri i dhomave: 1
28 Qer 21:22 ,

ndrrohet banes me shtepi

Numri i dhomave: 1
12 Qer 04:32 ,

Kerkoj banes ose shtepi per mergimtar

Numri i dhomave: 3
07 Maj 11:04 ,

Shitet banesa

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
07 Maj 11:04 ,

Shitet banesa ne skenderaj

500 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Maj 14:48 ,

Shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
04 Maj 14:40 ,

Shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
02 Pri 08:56 ,

Shiten banesa dhe lokale afariste

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
05 Shk 17:07 ,

Shiten banesa dhe lokale.

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
25 Dhj 21:40 ,

Shitet banesa urgjent

33 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Dhj 23:45 ,

Ipet Banesa me qira ne sheshin Adem Jashari

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
23 Dhj 22:36 ,

Jepet Banesa me Qira ne Sheshin Adem Jashari

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
06 Dhj 22:22 ,

Banesa ne shitje

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Tet 22:51 ,

Banesa ne Skenderaj

28 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
14 Tet 21:52 ,

Lshohet me Qira Banesa

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
07 Tet 14:07 ,

Banes 89 m2 e re e pa banuar

Numri i dhomave: 4
24 Sht 20:17 ,

SHITET BANESA NE SKENDERAJ ME MOBILE

31 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Sht 11:51 ,

Shiten Banesa te reja ne Skenderaj

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
26 Gush 16:21 ,

Shitet banesa

Numri i dhomave: 3
08 Korr 12:55 ,

Jap banes me qera ne Shengjin

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Në fillim