Banesa | Vushtrri | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa , kategori Banesa , ose vendndodhje Vushtrri , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa Të gjitha | Banesa | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Shk 22:15 ,

Shitet Penthouse në Vushtrri prapa Flamurave��

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Shk 22:14 ,

Banes ne Shitje në Vushtrri tek Link projekt

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Shk 22:13 ,

Banes ne shitje, në Vushtrri në Qendër të qytetit,

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Shk 12:44 ,

Banes ne shitje

Numri i dhomave: 3
26 Shk 12:43 ,

Shitet banesa 86 m2 Qender - Kati i 3'te

420 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Shk 11:54 ,

Ofrohet për #QIRA banesa në Vushtrri.

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
23 Shk 19:43 ,

Banes ne shitje

31 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
23 Shk 16:26 ,

Shitet Banesa Mbrapa Ambasadës Zvicrrane

114 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
23 Shk 14:55 ,

Banes ne shitje

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
23 Shk 10:00 ,

shesh të vushtrris

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Shk 10:00 ,

vushtrri

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 160
22 Shk 16:20 ,

Shitet banesa ne Vushtri komplet e mobiluar

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Shk 16:15 ,

Banes ne shitje, në Vushtrri prapa Flamurave tek Real Market

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
19 Shk 22:40 ,

Shitet banesa ne vushtri e mobiluar.

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1
19 Shk 07:50 ,

Banesa shitet

Numri i dhomave: 2
18 Shk 17:48 ,

Shitet banesa në Vushtrri

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Shk 09:05 ,

Shitet banesa

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Shk 08:11 ,

Banes ne shitje, në Vushtrri në Qendër të Qytetit

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Shk 08:55 ,

Shitet Banesa 3 Dhoma Gjumi ne Vushtrri

44 400 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa | Të gjitha | Banesa | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim