banesa me qera | Vushtrri | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa me qera,kategori Banesa,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banesa me qera Të gjitha | Banesa | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:50 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
04 Maj 15:54 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
02 Maj 21:20 ,

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
02 Maj 21:20 ,

Banes me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
19 Pri 16:25 ,

Banes me qera

145 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Mar 13:27 ,

Leshohet Banesa 64m2 me Qera tek Florenti Residenc

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
01 Mar 10:03 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 2
18 Dhj 20:45 ,

Jepet Banes ‘me qera.

Numri i dhomave: 2,5
04 Dhj 15:23 ,

Banes me qera ne Vushtri

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
15 Tet 11:35 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 2
27 Maj 12:41 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 3,5
18 Pri 00:40 ,

Banes me Qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
06 Jan 12:43 ,

Banese me qera 90

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
01 Jan 16:52 ,

Banes me qera Vushtri

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
11 Nën 18:03 ,

Banes me qera Dijari Residence.

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
02 Tet 09:55 ,

banesa

100 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Sht 20:30 ,

Banes me qera për gurbetqarë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
01 Sht 08:16 ,

Jepet Banesa me qera

Numri i dhomave: 3
22 Gush 15:30 ,

MAG/RE Banes me Qira ne Bregun e duellit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Gush 15:12 ,

Leshohet banesa me qera

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
13 Gush 15:04 ,

Leshohet banesa me qera

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
23 Korr 00:26 ,

Ipet me qera banesa ne vushtrri

Numri i dhomave: 3
12 Korr 19:01 ,

Banes me Qera

Numri i dhomave: 3
21 Maj 13:58 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3,5
10 Maj 22:52 ,

Banesa

Numri i dhomave: 2,5
06 Pri 17:34 ,

Banes ne Vushtrri

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
06 Pri 17:06 ,

Banes

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Pri 23:20 ,

Jepet Me Qera

Numri i dhomave: 3
25 Mar 19:15 ,

Leshoj banes me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
23 Mar 22:32 ,

Japet Banesa me Qera

Numri i dhomave: 2,5
16 Mar 15:18 ,

Banesa me Qera

120 EUR /

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
25 Jan 23:03 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 3
22 Tet 12:44 ,

LESHOJ BANESA ME QERA NE ARBERI PRISHTIN

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Korr 22:50 ,

Jepet me qera

Numri i dhomave: 4
08 Jan 22:42 ,

Japet Banesa me Qera

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
15 Dhj 17:21 ,

Banesa me Qera

Numri i dhomave: 3,5
04 Dhj 13:48 ,

Jepet Banesa me qera

Numri i dhomave: 1
04 Nën 01:58 ,

Banesa ipet me qera

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj banesa me qera | Të gjitha | Banesa | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione