Vushtrri | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Banesa | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Tet 21:53 ,

Banesa Vushtrri

Numri i dhomave: 3
09 Tet 00:46 ,

Shitet Banesa kati 3

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
20 Sht 19:02 ,

Banes e re 96.65m2. Vushtrri

57 023 EUR

Numri i dhomave: 3,5
17 Sht 13:37 ,

Banesa ne Vushtrri

Numri i dhomave: 3
15 Sht 12:02 ,

Jepet Me Qira

Numri i dhomave: 3
10 Sht 16:13 ,

Shitet banesa nga "Ecoimpex"

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Sht 08:47 ,

pent house n Vushtri

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
04 Sht 11:55 ,

Banesa me siperfaqe prej 90m2, kati i 3t

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
03 Sht 12:48 ,

Banesa me siperfaqe prej 90m2 , kati i 3-te

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
30 Gush 21:51 ,

Banese prej 120m2 ne Vushtrri

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
30 Gush 12:05 ,

Lshoj Banesen Me Qera

Numri i dhomave: 3
20 Gush 16:10 ,

U SHIT

Numri i dhomave: 3
20 Gush 14:50 ,

Banesa

Numri i dhomave: 7
16 Gush 13:56 ,

Shitet banesa

Numri i dhomave: 2
16 Gush 13:40 ,

Banese prej 50m2 ne Vushtri

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
09 Gush 16:45 ,

Banesa ne qender ne Vushtrri

36 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
07 Gush 23:17 ,

Banesa

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
07 Gush 11:08 ,

Banesa me siperfaqe prej 90 m2, kati i 3-te

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
30 Korr 09:27 ,

shitet Banese prej 92m2 ne Vushtrri

Numri i dhomave: 3
18 Korr 17:27 ,

shiten dy banesa

Numri i dhomave: 3
05 Qer 16:48 ,

Banesa ne vushttrri

Numri i dhomave: 3
01 Qer 17:43 ,

Banese me qera ne Vushtrri

Numri i dhomave: 2
13 Maj 14:24 ,

Shes banesen prej 120 m2 ne Vushtrri

27 000 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Maj 21:02 ,

Banesa ne Vushtrri

Numri i dhomave: 3
15 Pri 14:57 ,

Banese prej 100m2 ne Vushtrri

Numri i dhomave: 4
06 Pri 19:00 ,

Banesa ne Vushtrri

Numri i dhomave: 2
19 Mar 18:33 ,

Banesen

Numri i dhomave: 3
14 Mar 15:01 ,

Banese prej 64m2 ne Vushtrri

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Mar 09:46 ,

Banese me qera ne Vushtrri

25 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione