Vushtrri | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Banesa | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Mar 10:28 ,

Banesa në shitje!

420 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
09 Mar 10:28 ,

Banesa në shitje!

420 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Mar 10:05 ,

Banesa në shitje!

420 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Mar 21:07 ,

Ofrohet për shitje Banesa me 66.32 m2!

34 486 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Mar 12:05 ,

Ofrohet për shitje Banesa me 87 m2!

38 280 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Mar 11:44 ,

Ofrohet për shitje Banesa me 85 m2!

44 200 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Mar 23:18 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 2
06 Mar 23:16 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 2
06 Mar 22:10 ,

Shiten Banesat ne katin 3 dhe 5 me nga 82m2

430 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Mar 19:34 ,

Banes

470 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Mar 23:28 ,

Shitet banesa ne qender te vushtris.

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1
03 Mar 09:06 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
01 Mar 10:03 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 2
23 Shk 19:43 ,

Banes ne shitje

31 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
23 Shk 16:26 ,

Shitet Banesa Mbrapa Ambasadës Zvicrrane

114 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
23 Shk 14:55 ,

Banes ne shitje

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
23 Shk 10:00 ,

shesh të vushtrris

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Shk 10:00 ,

vushtrri

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 160
22 Shk 16:20 ,

Shitet banesa ne Vushtri komplet e mobiluar

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Shk 16:15 ,

Banes ne shitje, në Vushtrri prapa Flamurave tek Real Market

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
21 Shk 16:04 ,

Shiten Banesat ne Vushtrri

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
19 Shk 22:40 ,

Shitet banesa ne vushtri e mobiluar.

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1
18 Shk 17:48 ,

Shitet banesa në Vushtrri

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Shk 14:39 ,

vushtrri

450 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Shk 09:05 ,

Shitet banesa

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Shk 08:11 ,

Banes ne shitje, në Vushtrri në Qendër të Qytetit

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Shk 08:55 ,

Shitet Banesa 3 Dhoma Gjumi ne Vushtrri

44 400 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Shk 10:31 ,

Banesa shitet

Numri i dhomave: 2
09 Shk 12:48 ,

Shitet Banesa 59 m2

22 000 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Shk 10:57 ,

Ofrohet për #SHITJE Penthouse Modern 180+200m2 në

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
08 Shk 20:33 ,

Shitet banesa ne qender te Vushtrris

25 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione