Vushtrri | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Banesa | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Shk 21:46 ,

kompleksi dijari

450 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Shk 16:29 ,

Banesa ne shitje

500 EUR

Numri i dhomave: 4
04 Shk 02:02 ,

banes e mobiluar ne shitje

430 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Shk 02:02 ,

VUSHTRRI

450 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Shk 09:26 ,

vushtrri

430 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Jan 01:34 ,

Shitet banesa 155 m²

500 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Jan 13:54 ,

Shitet banesa

Numri i dhomave: 3
27 Jan 12:23 ,

Banesa shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Jan 00:56 ,

Banesa ne shitje

500 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Jan 00:56 ,

Banesa ne shitje

500 EUR

Numri i dhomave: 4
25 Jan 15:32 ,

Shiten Baneset ne Vushtrri

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
19 Jan 23:23 ,

Shitet banesa 60 metra kati 2 gati per banim

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
16 Jan 13:18 ,

lshoj Banesen Me Qera Ne Vushtrri Te Flamurat

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
15 Jan 13:34 ,

Banese ne Vushtrri

Numri i dhomave: 3
14 Jan 10:35 ,

Ofrohet për SHITJE Banesë 90m2 në Vushtrri.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
05 Jan 15:48 ,

Shitet banesa 95m2 ne katin e 2

470 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Jan 22:45 ,

Shes banesen

24 000 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Jan 02:05 ,

BANESA ne katin e dyt

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Jan 02:05 ,

BANESA ne katin e dyt

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Jan 02:05 ,

BANESA ne katin e dyt

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Jan 02:05 ,

BANESA ne katin e dyt

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Jan 10:27 ,

Shitet Banesa ne Vushtrri

36 900 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Dhj 19:10 ,

Shiten banesat ne Vushtrri

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
28 Dhj 10:18 ,

Shitet

Numri i dhomave: 3
28 Dhj 06:37 ,

Lshoj Banesen me Qera ndertim i ri e mobiluar

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
28 Dhj 06:36 ,

Banes

Numri i dhomave: 3
27 Dhj 17:02 ,

Lshoj Banesen me Qera ndertim i ri e mobiluar

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
25 Dhj 09:57 ,

banes

Numri i dhomave: 2,5
24 Dhj 11:25 ,

Banes vushtrri e re (113m2)

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
22 Dhj 21:55 ,

Shitet Banesa ne Vushtrri

37 500 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione