Vushtrri | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Banesa | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Dhj 10:18 ,

Shitet

Numri i dhomave: 3
28 Dhj 06:37 ,

Lshoj Banesen me Qera ndertim i ri e mobiluar

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
28 Dhj 06:36 ,

Banes

Numri i dhomave: 3
27 Dhj 17:02 ,

Lshoj Banesen me Qera ndertim i ri e mobiluar

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
25 Dhj 09:57 ,

banes

Numri i dhomave: 2,5
24 Dhj 11:25 ,

Banes vushtrri e re (113m2)

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
22 Dhj 21:55 ,

Shitet Banesa ne Vushtrri

37 500 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Dhj 20:31 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 4
21 Dhj 20:36 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 4
18 Dhj 20:45 ,

Jepet Banes ‘me qera.

Numri i dhomave: 2,5
17 Dhj 19:25 ,

Shitet Banesa

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
16 Dhj 20:17 ,

Super Ofert!!!!!

390 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Dhj 12:49 ,

Super Ofert!!!!!

400 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Dhj 23:14 ,

Shiten Banesat ne rrugen Ismail Qemajli

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
04 Dhj 15:23 ,

Banes me qera ne Vushtri

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
29 Nën 00:09 ,

Shitet Banesa ne kompleksin dijari

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Nën 10:26 ,

Shitet Banesa 76m2(NETO)

Numri i dhomave: 3
22 Nën 12:34 ,

Banesa shitet

Numri i dhomave: 3
19 Nën 11:01 ,

Shitet banesa

23 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Nën 18:24 ,

Shitet Banesa ne Vushtrri 82.5 m

35 000 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Nën 08:50 ,

Banesa ne shitje

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Nën 20:25 ,

Super Ofert!!!!!

390 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
10 Nën 20:05 ,

Ofert banesa

26 000 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Nën 21:47 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 2
05 Nën 10:21 ,

Shitet banesa

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
04 Nën 21:08 ,

Shitet banesa

Numri i dhomave: 2
03 Nën 14:01 ,

Shitet Banesa te Kompleksi Dijari

400 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Tet 12:35 ,

SHITET BANESA E MOBILUAR TE TREGU I VJETER

41 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
25 Tet 08:26 ,

Shitet banesa

Numri i dhomave: 4
19 Tet 15:42 ,

Shitet Banesa te Dijari Residence

Numri i dhomave: 3
15 Tet 11:35 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 2
13 Tet 21:13 ,

Shitet

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Tet 08:29 ,

URGJENT: Shitet Banesa E MOBILUAR, Kati 1

32 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
10 Tet 12:33 ,

Shitet Banesa Urgjent, E mobiluar.

32 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
06 Tet 14:40 ,

Shitet Banesa Kompleksi "Dijari Residence"

400 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Tet 13:49 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 1

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione