Lipjan | Vendbanime | Baraka dhe garazha

26 Jan 18:08 ,

Garazh

600 EUR

25 Jan 16:11 ,

Garazhd pe vetur

600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
Në fillim