Pejë | Vendbanime | Baraka dhe garazha

15 Tet 08:28 ,

Kolib per qen

30 EUR

13 Sht 19:16 ,

Shitet

1 EUR

27 Gush 09:29 ,

Jepet garazhda me qira

50 EUR / muaj

30 Maj 23:09 ,

Lokali ipet me qera

250 EUR / muaj

08 Mar 18:26 ,

Kontenjer

2 400 EUR

28 Shk 12:08 ,

shitet

1 250 EUR

23 Qer 09:28 ,

Kontinjer

2 000 EURNë fillim