Prizren | Vendbanime | Baraka dhe garazha

15 Qer 11:05 ,

Dera

130 EUR

21 Pri 13:30 ,

Shitet

1 200 EUR

03 Jan 15:36 ,

Lokali ipet me qira

250 EUR / muaj

19 Gush 11:31 ,

Der garazhdi

850 EUR

03 Mar 18:19 ,

garazha

650 EUR

Në fillim