Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kontenjer për veprimtari të ndryshme në shitje

Nëse jeni në treg duke kërkuar kontejner në shitje dhe nuk dini se ku të kërkoni, mos u brengosni, tashmë ju jeni në vendin e duhur!


Në këtë kategori ju mund të gjeni shtëpi kontenier, kontenier të përdorur, kontenier banimi në shitje, kontenier mallrash, kontenier frigoriferike, etj të përshtatshme për banim dhe zhvillimin e veprimtarive të vogla.

17 Jan 18:55 Baraka dhe garazha , Prishtinë

Kontenjer (zyre)

2 650 EUR

01 Jan 16:33 Baraka dhe garazha , Kastriot

Kontenjer banues

700 EUR

17 Maj 22:36 Baraka dhe garazha , Prishtinë

kontenjer 2.5x6 m

3 200 EUR

17 Gush 11:36 Baraka dhe garazha , Mitrovicë

Kontenjer

2 800 EUR

08 Mar 18:26 Baraka dhe garazha , Pejë

Kontenjer

2 400 EUR

24 Shk 21:01 Baraka dhe garazha , Pejë

Kamp shtepiz kontenjer

2 400 EUR

04 Qer 17:31 Baraka dhe garazha , Prishtinë

kontejner banimi

3 300 EUR

03 Gush 19:25 Baraka dhe garazha , Prizren

Kontenjer

1 100 EUR

30 Korr 17:19 Baraka dhe garazha , Prizren

Kontenjer

900 EUR

09 Maj 17:04 Baraka dhe garazha , Ferizaj

Kontenjer

2 000 EUR

Fraza e kërkimit "kontenjer në shitje" është një ndër frazat më të njohura të kërkimit në MerrJep.com. Kjo për shkak se kontejnerët janë një ndër objektet më të kërkuara në këtë kategori.


Nëse edhe ju shfaqni interesim për të parë shpallje për kontenjer në shitje, atëherë për një kërkim sa më të personalizuar ne ju rekomandojmë të përdorni frazën "kontenjer në shitje" në kutinë e kërkimit të platformës tonë.


Përse MerrJep.com është vendi i duhur për të kërkuar kontenjer në shitje?


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online dhe platforma e vetme që ofron siguri të plotë në tregtimin, shitjen, dhe blerjen e patundshmërive duke përfshirë shtëpi, banesa, tokë, etj në Kosovë.


Me mbi 70.000 vizitorë ditorë, shumica prej të cilëve shfaqin interesim të jashtëzakonshëm për frazën e kërkimit "kontenjer", në kategorinë e vendbanimeve dhe ofertat për patundshmëri që postohen për shitje në platformë, gjetja e një kontenjeri të përshtatshëm që përmbush kërkesat tuaja është vetëm çështje minutash.


Fraza e kërkimit "kontenjer në shitje" ka rezultate të shumta të kërkimit në të cilën shfaqen shpallje të shumta për kontenjer në shitje në gjithë Kosovën.


Mjafton të kërkoni në shpalljet "kontenjer në shitje" për të gjetur shtëpi kontenier, kontenier të përdorur, kontenier banimi në shitje, kontenier mallrash, kontenier frigoriferike që plotëson nevojat tuaja me vetëm një klikim!


Keni kontenjer për të shitur? Ndiqni këto këshilla për një shitje të suksesshme


Nëse jeni duke kërkuar një vend për të shitur kontenjer dhe të keni shitje të shpejtë të tyre, ne ju rekomandojmë të regjistroni shpallje falas në platformën tonë.


Për një shitje të shpejtë rekomandohet që në shpalljen tuaj "kontenjer në shitje" të përfshini informacione rreth materialit ndërtues, fotografi si dhe informacione rreth sipërfaqes që kontenjeri ka.


Përveç kësaj, do të ishte një plus i madh për ju nëse baraka mund të kthehej në një trafik apo kioskë për shitje.


Rekomandohet që të përdorni opsionet tona shtesë për një shitje sa më të shpejtë të kontenjerit tuaj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione