Zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome.

Burim | Vendbanime | Cimer/e

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 23:29 ,

Banesë 2 dhomshe 72.59m2 kati përdhes

Numri i dhomave: 2
Dje 18:34 ,

"" Istog ,,

34 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 08:04 ,

Banesa në Qytetin e bukur të Ulqinit

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100


Në fillim