Zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome.
Gjinia
Mashkull
Femër
Gjinia e shokut të dhomës
Nuk ka rëndësi
Mashkull
Femër

Deçan | Vendbanime | Cimer/e

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


19 Jan 22:18 ,

Banes e kompletuar me mobile

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
18 Jan 23:51 ,

Shitje

500 EUR / muaj

13 Jan 18:34 ,

Urgjent shes 35 ari trull

87 500 EUR

Numri i dhomave: 4
05 Jan 21:40 ,

Flakrim

5 000 EUR

23 Dhj 21:16 ,

shtepi me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Në fillim