Zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome.

Dragash | Vendbanime | Cimer/e

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


10 Jan 21:26 ,

Shtëpi e re në fsh. Bresanë, 180 m2 + 5 ari truall

60 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
23 Nën 10:44 ,

prodajem kucu sa placem 3ari

110 000 EUR

Numri i dhomave: 8
22 Nën 23:24 ,

Prodajrm kycu i 3ari plac

115 000 EUR

Numri i dhomave: 8
22 Nën 23:12 ,

Kuca na prodaji

115 000 EUR

Numri i dhomave: 8
01 Nën 19:13 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 6


Në fillim