Zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome.
Gjinia
Mashkull
Femër
Gjinia e shokut të dhomës
Nuk ka rëndësi
Mashkull
Femër

Kaçanik | Vendbanime | Cimer/e

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


29 Dhj 17:45 ,

Penthaus 4x Banesa 1x 85 m2 2x 75 m2 -1 x 300 m2

25 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2,5
29 Dhj 17:37 ,

Penthaus Banes 300 m2 ,Kamin Xhakuzi Teras,Klima

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Në fillim