Zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome.

Pejë | Vendbanime | Cimer/e

16 Tet 15:18 ,

Cimer - Pejë

18 Tet 20:05 ,

Kerkojm cimere

19 Pri 18:14 ,

shtepi me qiraNë fillim