Zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome.
Gjinia
Mashkull
Femër
Gjinia e shokut të dhomës
Nuk ka rëndësi
Mashkull
Femër

Zubin Potok | Vendbanime | Cimer/e

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


09 Korr 10:25 ,

Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
22 Sht 10:38 ,

Shes/Nderroj Apartamentin

Numri i dhomave: 3
02 Sht 08:40 ,

nuk shitet

Numri i dhomave: 1
09 Shk 15:34 ,

Dere

Në fillim