Pejë | Vendbanime | Dhoma

11 Qer 18:45 ,

dhome

21 Mar 17:09 ,

Dhomë

27 Sht 13:39 ,

Hotel Tirane

50 EUR / ditë

19 Sht 14:32 ,

dhoma

100 EUR / muaj

19 Gush 18:54 ,

Dhomë gjumi

10 Gush 18:28 ,

Dhoma te gjumit

09 Maj 15:18 ,

Karrika

16 Mar 22:19 ,

Dhoma me qira

15 EUR / muaj

27 Dhj 11:13 ,

Dyshek

29 EUR / muaj

18 Dhj 19:51 ,

Tavolin

60 EUR / muaj

19 Tet 12:23 ,

banes

07 Gush 10:24 ,

Dhoma dhe restorant

13 EUR / muaj

29 Korr 19:20 ,

Krevat per femij

50 EUR / muaj

10 Korr 13:51 ,

Shtrat per femi

60 EUR / muaj

02 Korr 22:25 ,

Krevat

07 Qer 19:46 ,

Lokal me qira

09 Maj 09:41 ,

Dhoma për fëmijë

Numri i dhomave: 2
13 Jan 15:41 ,

jogen (dyshek)

18 Tet 02:34 ,

Dhome

Në fillim