Gjithë Kosova | Vendbanime | Objekte të huaja | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Ofrohet zyre me Qera ne Qender !DELTA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Shtepi 3 Dhomshe me Qira ne Arberi Afer Meridianit

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 111m2 ne Dardani!DELTA

145 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Banes Moderne me Qira te Qafa - 2 Dhomshe

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Në fillim