Gjithë Kosova | Vendbanime | Objekte të huaja | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 09:47 Banesa , Prishtinë

Ofrohet Banesa ne shitje në Fushë Kosovë

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 09:47 Banesa , Prishtinë

Q11 Banese (kat shtepie) me Qera ne Dardani 250€

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 09:47 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qira ne qender te qafa

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 09:47 Banesa , Prishtinë

Banes me qira banesa me 100m2 ne Tophane!DELTA

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Në fillim