Gjithë Kosova | Vendbanime | Objekte të huaja | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 09:43 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me Qira afer Shtepis se Pleqve

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 09:43 Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Bregun e Diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 09:43 Banesa , Prishtinë

Q20 Banesa me qera ne lagjen Dodona

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 09:43 Banesa , Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira te Xhamia e Llapit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Në fillim