Objekte afariste me qera në gjithë Kosovën

Gjej objekte afariste, depo, lokale, garazhe me qera në gjithë Kosovën dhe Shqipëri, Bullgari, Kroaci dhe shtete tjera. Shiko shpalljet për objekte të huaja dhe zgjedh lokalin, objektin afarist apo depon që i përshtatet nevojave tuaja në Prishtinë, Fushë Kosovë, Lipjan, Pejë, Ferizaj dhe gjithë Kosovën.

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Sot 10:40
Linku:
,

Shitet banesa në Gjilan 95 m2

46 500 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4
Sot 10:40
Linku:
,

Banesa Gjilan 80m2

46 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80

Merr lokale, objekte afariste, depo dhe lokale tjera me qera në gjithë Kosovën. Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të kërkoni objekte të huaja me qera nga komoditeti i shtëpisë suaj në gjithë Kosovën. Kërkoni objekte dhe locale me qera në mesin e qindar shpalljeve për objekte të huaja në qytetet e Kosovës si Prishtinë, Fushë Kosovë, Pejë, Ferizaj dhe shumë vende tjera.

Objekte afariste, lokale dhe depo me qera në gjithë Kosovën

Jeni të interesuar të filloni biznesin tuaj personal apo ta ndërroni objektin apo zyren tuaj dhe të dilni në objekt të ri? MerrJep.com iu ofron atë qfarë ju duhet.

Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj. Gjej objekte afariste, lokale, depo dhe objekte tjera me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në treg dhe fillo apo zhvendose biznesin tuaj në objekt të ri.

Gjej objektin afarist që të përshtatet me vetëm një klikim

Jeni duke kërkuar lokale afariste? Gjeni objektin afarist, lokalin apo depon që ju duhet shpejt dhe lehtë në MerrJep.com duke përdorur filtrat për kërkim.Pra, kërkoni për objekte afariste në bazë të çmimit, sipërfaqes, lokacionit dhe veçorive tjera dhe shpalljet që do iu shfaqen do të jenë vetëm ato shpallje të cilat i kanë veçoritë me të cilat ju keni kërkuar dhe ato të cilat iu përshtaten nevojave që ju i keni cekur gjatë kërkimit.

 
Në fillim