Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banes me qera | Fushë Kosovë | Vendbanime

Banesa , 1603
Shtëpi , 9
Dhoma , 2
Cimer/e , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banes me qera,kategori,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banes me qera Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:19 ,

Kërkoj / Marr banes me qera për 3 deri 5 vite

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 22:13 ,

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 20:47 ,

BANES ME QERA NE***SEMITRONIX*** perball Jumbo Fush KS-PR

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Dje 18:23 ,

Banes me qera ne fush kosov

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 06:06 ,

Banes luksoze ne bresje 220 E

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
21 Maj 14:13 ,

Jepet banes me qera 2 dhomshe

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Maj 21:55 ,

Banes 106m me qira ne fushkosove

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Maj 15:26 ,

Banes 106m me qira ne fushkosove

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Maj 13:57 ,

Banes me Qera afer shkolles ‘ Mihal Grameno’

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Maj 14:18 ,

Banes me qera ne fush kosov

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
17 Maj 14:18 ,

banes me qera ne fush kosov

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Maj 22:39 ,

Banes e re me qera te eliza 200 E

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Maj 17:57 ,

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Maj 15:57 ,

Banes me qera te viva rr dardania

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Maj 18:58 ,

Banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
15 Maj 11:24 ,

Banes e re me qera te eliza 250 E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
14 Maj 19:57 ,

Banes me qera

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
14 Maj 19:36 ,

Jap Banes Me Qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
14 Maj 16:19 ,

banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
14 Maj 08:46 ,

Banes me qera ne fush kosov

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Maj 18:58 ,

Leshoj banes me qera ne Fushe kosove

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Maj 23:18 ,

Leshoj banes + garazh me qera ne Fushe Kosov

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
12 Maj 22:11 ,

Leshoj Banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
12 Maj 05:48 ,

Banes me qera te furra evropa 190 E

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Maj 23:27 ,

BANES ME QERA FUSHKOSOVË

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Maj 23:26 ,

Banes me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Maj 23:15 ,

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Maj 15:47 ,

urgent gasonjerk me qera

Numri i dhomave: 1,5
11 Maj 12:39 ,

Banes me qera ne fush kosov

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
11 Maj 08:04 ,

Banes e re me qera te viva fresh 200 E

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banes me qera | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione