Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

banesa | Gjakovë | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa,kategori,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banesa Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:31 ,

Banesë ne Shitje

82 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Sot 12:46 ,

SHITET SHTEPIA DHE 2 LOKALE

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Maj 05:25 ,

Jepet me qera per pushues

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
17 Maj 20:56 ,

Shtepi ne Gjakove

1 EUR

Numri i dhomave: 4
17 Maj 11:11 ,

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Maj 09:24 ,

Shitet banesa tek ura e taliqit - Gjakovë.

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
16 Maj 09:22 ,

Lëshohet Objekti me qera në Zonën Industriale

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
15 Maj 23:53 ,

Banesa leshohet me Qera SEZON VERORE

Numri i dhomave: 2
15 Maj 23:53 ,

Shitet banesa

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
15 Maj 09:36 ,

��BANESA DHE DYQANE TEK RERA HEDHUR

Numri i dhomave: > 10
15 Maj 06:17 ,

Prona ne shitje

Numri i dhomave: 4
14 Maj 08:04 ,

Banes

1 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Maj 19:29 ,

Jepet banesa me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
13 Maj 08:06 ,

Shitet banesa me 3 dhoma gjumi

Numri i dhomave: 3,5
12 Maj 16:26 ,

Lungomare Vlore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
10 Maj 19:59 ,

Banesa leshohet me Qera SEZON VERORE

Numri i dhomave: 2,5
10 Maj 08:28 ,

Banes me qera ne Gjakove 103metra katror

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Maj 17:27 ,

leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
09 Maj 15:17 ,

SHITET BANESA TEK STACIONI POLICOR NE GJAKOVE

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
08 Maj 22:32 ,

ipet me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
08 Maj 10:55 ,

BANESA NË SHITJE

Numri i dhomave: 3
08 Maj 10:51 ,

Shitet banesa

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
07 Maj 20:42 ,

Banesa Në Shitje

Numri i dhomave: 3
06 Maj 16:07 ,

Banesa Në Shitje

Numri i dhomave: 3
03 Maj 11:47 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 8
02 Maj 15:48 ,

Shitet

Numri i dhomave: 3
29 Pri 16:09 ,

Shiten 2 banesa-penthouse 150 m2 & 147 m2

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
26 Pri 23:40 ,

Leshohet banesa me qera ne qender

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Pri 11:59 ,

Shitet Banesa

1 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Pri 09:17 ,

Banesa në shitje

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Pri 19:04 ,

Shitet Banesa

55 800 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Pri 16:06 ,

Shitet Banesa

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Pri 13:36 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 4

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj banesa | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione