Gjilan | Vendbanime | MerrJep

15 Tet 19:03
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Dardania Residence

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
15 Tet 19:03
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Dardania Residence

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6

Sot 12:03 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepia ne GJiLAN Shtepia ka nje siperf

162 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 12:03 Banesa , Gjilan

⭕️Shitet banesa Gjilan 80m2

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 11:57 Banesa , Gjilan

Shitet Banesa Kati -I-

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 11:12 Shtëpi , Gjilan

Shtepia në Gjilan

135 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
Sot 10:39 Banesa , Gjilan

Banesa dhe lokale ne shitje

Numri i dhomave: > 10
Sot 10:37 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepia

85 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 10:36 Banesa , Gjilan

Banesa 89 m2

Numri i dhomave: 2
Sot 10:35 Banesa , Gjilan

SHITEN BANESA Te POLICIA 110m2. 105m2

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Sot 10:34 Banesa , Gjilan

SHITET BANESA 130m2 me MOBILUME tere kati 6 modern

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 10:33 Banesa , Gjilan

Banesa 134 m2

Numri i dhomave: 4
Sot 10:31 Banesa , Gjilan

Banesa 70 m2 e mobilume

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 10:30 Shtëpi , Gjilan

SHITET SHTËPIA

Numri i dhomave: 4
Në fillim