Klinë | Vendbanime | MerrJep

Dje 19:14 Banesa , Klinë

BANESA PENTHAUSE

Numri i dhomave: 7
04 Dhj 14:28 Shtëpi , Klinë

Shtepi

Numri i dhomave: 10
01 Dhj 22:38 Banesa , Klinë

Shesim Banesa

Numri i dhomave: 4
01 Dhj 21:26 Banesa , Klinë

Shiten banesat

Numri i dhomave: 3
01 Dhj 00:57 Banesa , Klinë

Ndrrim banese

Numri i dhomave: 3,5
27 Nën 18:47 Banesa , Klinë

SHES BANESEN NE KLIN

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
24 Nën 19:54 Banesa , Klinë

SHITEN 2 BANESA (PENTHOUSE)

Numri i dhomave: 5
21 Nën 14:52 Banesa , Klinë

Ipet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
17 Nën 11:01 Shtëpi , Klinë

Shitet shpija 2 kateshe

110 000 EUR

Numri i dhomave: 6
22 Tet 10:55 Banesa , Klinë

Jepet me Qira

Numri i dhomave: 2
20 Tet 21:39 Shtëpi , Klinë

Shtepia

Numri i dhomave: 4
20 Tet 21:30 Shtëpi , Klinë

Shpia

Numri i dhomave: 4
10 Tet 19:27 Banesa , Klinë

Banese me Qera ( Per bashkatdhetarë )

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
03 Tet 15:34 Shtëpi , Klinë

5 ari truall dhe shtepi

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
20 Sht 16:12 Banesa , Klinë

Shesim Banesa

Numri i dhomave: 3
Në fillim