Mitrovicë | Vendbanime


Sot 18:42 ,

Shitet banesa perballe Va Piano

Numri i dhomave: 2
Sot 18:33 ,

Ipet banesa me qera per mergimtaret

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 17:43 ,

shitet

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 15:38 ,

Shitet banesa në Tunelin e parë.

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 12:43 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 09:58 ,

4 Banesa dhe Lokal

Numri i dhomave: > 10
Sot 08:46 ,

Te lagjja e doktorrve

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 08:46 ,

Te bibi

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 08:18 ,

Banese ne Mitrovice

33 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
Dje 18:46 ,

Shes Banesen 64m2 ne Tunel te Pare

7 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 18:43 ,

Shes Banesat edhe me KESTE

400 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 18:03 ,

Mobile

Dje 16:51 ,

Shes 2 shtepi me oborr

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
Dje 16:51 ,

Shes 2 shtepi me oborr

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
Dje 13:38 ,

Shtepija me 5.5 ari ñe shitje

Numri i dhomave: 6
Në fillim