Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qera | Prishtinë | Vendbanime

Banesa , 34905
Shtëpi , 2836
Dhoma , 2191
Cimer/e , 253
Vila , 41

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qera,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Qera Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 10:36 ,

Banes me qera ne Ulpiane 160E afer Beni Dona

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 10:36 ,

Banes moderne me qera 2DhGjumi mbrapa Teatrit 400E

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 10:36 ,

Shitet banesa në Dragodan afer Sach caffe

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 10:35 ,

Lëshohet banesa apartamenti me qera ditore

60 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 10:35 ,

Kati i shtepis me qera ne Tophane 160E

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:35 ,

Lëshohet banesa me qera për zyre mbi KurriZ

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Sot 10:35 ,

Shitet banesa mbi sach caffe ne dardani

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
Sot 10:35 ,

Banes me qera me Termokos te Fk.Teknik 200E

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:35 ,

Banes me qera ne Mat 1 2Dh.Gjumi afer Rruges B 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 10:35 ,

PentHouse me qera ne lagjen Arberia

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:34 ,

Shitet apartamenti super luksoz në Emshir model Sllovenija

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 10:34 ,

Leshohet kati i shtepis me qera ne Dragodan

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 160
Sot 10:34 ,

Shitet shtepija në Dragodan mbi Amadeus

550 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 10:34 ,

Zyre me qera në Dardani te qerdhja mbi pllato te re

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:34 ,

Shitet shtepia në lagjen Pejton super luksoze

1 500 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 10:34 ,

Shitet banesa në lakrishte ne dukagjini rezident

175 000 EUR

Numri i dhomave: 4

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qera | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Qera qera qera qera qeramika qeramik qera Qera Qera Qera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione