Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

banesa 73m | Prishtinë | Vendbanime

Banesa , 54

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa 73m,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banesa 73m Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:37 Banesa , Prishtinë

Shiten banesat në lagjën Qender

Numri i dhomave: 2
26 Shk 23:37 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 73m lagje muhagjerve

Numri i dhomave: 2
21 Shk 15:03 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në lagjën Rruga B

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Jan 16:51 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në lagjën Ruga B

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
21 Dhj 09:42 Banesa , Prishtinë

3 Banesa në Shitje - Lagjja e Spitalit

Numri i dhomave: 2
21 Dhj 09:31 Banesa , Prishtinë

Banesë 550€ / 2 Dhoma gjumi - 73m² - Qafa

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Dhj 10:15 Banesa , Prishtinë

Banesë 550€ / 2 Dhoma gjumi - 73m² - Qafa

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Dhj 16:29 Banesa , Prishtinë

Banesë në SHITJE - 1+2 - Lagjja e Spitalit / 89.73m²

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
29 Tet 11:53 Banesa , Prishtinë

4 Banesa në Shitje - Lagjja e Spitalit

Numri i dhomave: 2
18 Tet 13:17 Banesa , Prishtinë

Banesë 550€ / 2 Dhoma gjumi - 73m² - Qafa

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Tet 16:57 Banesa , Prishtinë

Banesë 300€ / 1 Dhomë Gjumi - 73m² - Lagjja e Spitalit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
14 Tet 16:57 Banesa , Prishtinë

Banesë 300€ / 1 Dhomë Gjumi - 73m² - Lagjja e Spitalit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
14 Tet 16:57 Banesa , Prishtinë

Banesë 300€ / 1 Dhomë Gjumi - 73m² - Lagjja e Spitalit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
31 Gush 13:45 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #QIRA banesë 73m² në Kompleksin Eliksir

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Gush 11:44 Banesa , Prishtinë

Banesë me QIRA në Qender

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Korr 09:49 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me QIRA në Qender

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
14 Korr 13:32 Banesa , Prishtinë

Banesë me QIRA në Qender

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
06 Korr 10:20 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me QIRA në Qender

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
19 Pri 10:48 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa në Mati 1, Prishtinë!

900 EUR

Numri i dhomave: 1
12 Mar 10:19 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #SHITJE banesë 122m² në lagjen Prishtina e Re

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Nën 06:44 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #QIRA banesë 73m² në lagjen Mati 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Qer 09:30 Banesa , Prishtinë

Banesat ne SHITJE

850 EUR

Numri i dhomave: > 10
31 Maj 23:33 Banesa , Prishtinë

Super Banesat në Shitje

850 EUR

Numri i dhomave: > 10
31 Maj 11:44 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa me sip.73m² te Parku i Qytetit (Qender)

66 500 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Mar 11:46 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa me sip.73m² te Parku i Qytetit (Qender)

66 500 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Korr 19:27 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne Pr lagje muhaxherve

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
02 Maj 11:22 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA PENTHOUSE

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Mar 20:27 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa Mati 1

Numri i dhomave: 2
23 Nën 23:13 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa kati pare lagje muhaxherve 73m

Numri i dhomave: 2
20 Sht 04:53 Banesa , Prishtinë

banes ne shitje 73m katror lagj.muhaxherve

Numri i dhomave: 3,5
27 Sht 21:24 Banesa , Prishtinë

Shes 2 Banesa tek Mahalla e Muhaxherve

Numri i dhomave: 4
24 Nën 15:55 Banesa , Prishtinë

Banes

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Dhj 23:37 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA

Numri i dhomave: 2
09 Dhj 08:45 Banesa , Prishtinë

SHITEN BANESA TE REJA AFER QAFES NE PRISHTINE

59 860 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Tet 15:12 Banesa , Prishtinë

SHITEN BANESA TE REJA TE QAFA NE PRISHTINE

43 160 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj banesa 73m | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione