Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Me qera | Prizren | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera,kategori,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:13 ,

banesa me qira

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:45 ,

Depo me qera

Numri i dhomave: 2
Dje 21:31 ,

Banesa super me ose pa garazh

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 18:57 ,

Apartman Luksoze Javore, Ditore,me Qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 15:18 ,

Banes me qera 60metra katrore(Prizren)

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 13:53 ,

Leshohet banesa me qera mga data 1 mars

Numri i dhomave: 2,5
21 Maj 15:56 ,

Depo me qera

Numri i dhomave: 2
21 Maj 15:03 ,

banesa me qira

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Maj 15:03 ,

Leshoi banes me qera ne ortakoll

Numri i dhomave: 2,5
21 Maj 09:48 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 3
21 Maj 09:10 ,

shitet nderrohe ose jepet me qera

139 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
20 Maj 21:44 ,

jepet me qera nje dhome

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
17 Maj 22:11 ,

Jepet me qera/ For Rent/ Kiralık daire

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
16 Maj 21:49 ,

banesa jipet me qera ne ortakoll

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
16 Maj 18:52 ,

Banesa jipet me qera ne ortakoll

Numri i dhomave: 2,5
16 Maj 10:39 ,

Banese / Shtepi me Qera

Numri i dhomave: 4
16 Maj 08:26 ,

Shtepi me qera per studente femra

60 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
15 Maj 18:32 ,

Shtëpi me qera!

Numri i dhomave: 1
15 Maj 08:31 ,

SHES ose nderroj me parcell ne prizren

Numri i dhomave: 2,5
13 Maj 12:41 ,

Jepet me qera/ For Rent/ Kiralık daire

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
12 Maj 16:15 ,

Leshoj banes me qera

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
12 Maj 15:51 ,

Leshoj benes me qera

200 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
12 Maj 00:41 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 6
11 Maj 12:09 ,

Lokal me qera

420 EUR / muaj

10 Maj 22:36 ,

Jepet banesa me qera nga 1 Qershori / 2022

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Maj 22:16 ,

Jepët Banesa me Qera afër Shadërvanit(Qendres)

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione