Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

banes | Prizren | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banes,kategori,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banes Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:46 ,

Leshoi banes me qera ne ortakoll

Numri i dhomave: 2,5
Sot 08:58 ,

Shitet..Shtepija ne prizeren me 4 ari..Tok.

97 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Maj 09:41 ,

Banes me qera 60metra katrore(Prizren)

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
14 Maj 09:13 ,

Banes ne jaglenic

800 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Maj 09:13 ,

Banes ne jaglenic

770 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Maj 08:20 ,

Banes e re 146m2 extra lux modern

159 499 EUR

Numri i dhomave: 4
13 Maj 20:31 ,

Banes 79m2

Numri i dhomave: 3
13 Maj 16:29 ,

Banes ne Qender afer Shatervanit 57 m2

51 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
12 Maj 16:15 ,

Leshoj banes me qera

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
09 Maj 22:02 ,

Banes 63 m2 Kat i 4te afer Kekut Shitet

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
09 Maj 01:01 ,

BANES TE ABI QARSHIA

Numri i dhomave: 2
06 Maj 19:56 ,

Jap super banes me qira

Numri i dhomave: 2,5
06 Maj 16:37 ,

Banesa ne shitje

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Maj 23:28 ,

Jap super banes me qira

Numri i dhomave: 2,5
28 Pri 10:43 ,

Leshoi banes ne qira

Numri i dhomave: 2,5
27 Pri 12:27 ,

Jap super banes me qira

Numri i dhomave: 2,5
27 Pri 12:27 ,

Extra banes me qira

Numri i dhomave: 2,5
26 Pri 19:39 ,

Banes me qira

Numri i dhomave: 2,5
18 Pri 04:11 ,

Banesa me qera

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
16 Pri 11:49 ,

Banes

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Pri 20:51 ,

Banesa e re

800 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Pri 16:26 ,

Banes

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
15 Pri 10:42 ,

Abi Çarshia

Numri i dhomave: 3
10 Pri 10:10 ,

Banesa:

05 Pri 12:18 ,

Shtepia ne Shitje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
03 Pri 21:55 ,

Banes ne shitje

1 000 EUR

Numri i dhomave: 4
31 Mar 10:32 ,

Jap super banes me qira

Numri i dhomave: 2,5
31 Mar 00:16 ,

Shes shtepine ne Qender (Qylhan)

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 120
28 Mar 08:16 ,

Shtall

1 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Mar 18:21 ,

ndrohet shtepia me banes

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj banes | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione