Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shpi | Prizren | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shpi,kategori,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shpi Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:11 Shtëpi , Prizren

SHTEPIA NE SHITJE

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
12 Mar 14:07 Shtëpi , Prizren

Shitet..Shtepija ne prizeren me 4 ari..Tok.

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Mar 14:06 Shtëpi , Prizren

Shitet Shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Shk 20:15 Banesa , Prizren

NË SHITJE - Lokale & Banesa

850 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Shk 20:15 Banesa , Prizren

NË SHITJE - Banesë 100m²

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
24 Shk 20:11 Banesa , Prizren

NË SHITJE - Banesë 93.64m²

Numri i dhomave: 3
21 Nën 02:28 Shtëpi , Prizren

Shitet toka me shpi te vjetër nuk esht per banim meniher

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Sht 01:48 Shtëpi , Prizren

Shitet toka me shpi te vjetër nuk esht per banim meniher

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Sht 17:50 Shtëpi , Prizren

Shpi ne Prizren

Numri i dhomave: 5
21 Qer 22:03 Banesa , Prizren

shess akumalltor vart fshis etj

Numri i dhomave: 1,5
15 Jan 03:19 Tokë/Fusha dhe farma , Prizren

Truall

46 000 EUR

22 Nën 13:16 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia 4 katshe ne Prizren lagjja Tusuz me 3ari trul

Numri i dhomave: 7
29 Tet 20:24 Shtëpi , Prizren

Shtepia ne shitje

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Tet 23:05 Shtëpi , Prizren

Shtepia ne shitje

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
25 Gush 01:28 Banesa , Prizren

Banes ose shpi

03 Gush 08:59 Shtëpi , Prizren

Shtepia ne shitje Fahredin Hoti

Numri i dhomave: 4
12 Qer 23:13 Shtëpi , Prizren

Shpi me qira

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
09 Qer 12:10 Shtëpi , Prizren

Shpi me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
30 Maj 02:19 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia ( villa)

300 EUR

Numri i dhomave: 8
12 Maj 09:44 Banesa , Prizren

Kerkoj vendbanim

20 Jan 19:14 Shtëpi , Prizren

shpi

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
19 Nën 15:13 Banesa , Prizren

Kerkoi shpi ose banes me qera.

150 EUR

29 Nën 16:26 Banesa , Prizren

Shpi ose banes me qira

15 Tet 16:27 Banesa , Prizren

kerkoj banes te vogel

15 Gush 18:26 Banesa , Prizren

Jepet Banesa me Qera

Numri i dhomave: 3
18 Nën 19:16 Dhoma , Prizren

Kompletur

03 Nën 00:28 Shtëpi , Prizren

orgjent

Numri i dhomave: 3
19 Pri 12:07 Banesa , Prizren

Shitet Vendi me i mir ne Jaglenic

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
27 Mar 09:48 Shtëpi , Prizren

Shpi

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
26 Gush 13:38 Shtëpi , Prizren

shiten orgjent 6 ari e 37m dy shpi te nedertuara

160 000 EUR

Numri i dhomave: 5
21 Gush 17:38 Shtëpi , Prizren

Shitet kulm,dera,dritare....

Numri i dhomave: 5
16 Korr 16:21 Tokë/Fusha dhe farma , Prizren

Shiten 3,5 ari

15 000 EUR

18 Pri 20:21 Shtëpi , Prizren

Shpi

120 000 EUR

Numri i dhomave: 9
03 Mar 18:20 Shtëpi , Prizren

Shitet ose ndrrohet me tok ose banes

89 000 EUR

Numri i dhomave: 5
01 Shk 16:28 Baraka dhe garazha , Prizren

der e e hyrjes

700 EUR

02 Nën 11:07 Shtëpi , Prizren

jap shpi me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shpi | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione