Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Goma | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Goma,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Goma Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:30 ,

Shtepi ne shitje

185 000 EUR

Numri i dhomave: 7
14 Gush 23:24 ,

Banes me qera kodren e trimav Prishtine

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
09 Gush 14:01 ,

Lëshohet banesa me qera në lagjën Kodra e Trimave

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
07 Gush 16:07 ,

Leshoj Lokalin me Qera 185m katror

Numri i dhomave: 1
02 Gush 20:50 ,

Leshohet Lokali me qera 60 metra katror

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
10 Qer 22:14 ,

Nderrojë Veturen me Banes

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
20 Maj 15:26 ,

Shitje Blerje 365Patundshmeri

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 100
20 Maj 15:26 ,

Shitje Blerje 365Patundshmeri

2 000 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
20 Maj 15:26 ,

Shitje Blerje 365Patundshmeri

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 100
15 Pri 16:11 ,

Banes me qira ne Vranjevc- Kodra e trimave

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Gush 13:45 ,

Leshohet banesa me qera e pershtatshme edhe per zyre

250 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
26 Shk 13:13 ,

Benes ne shitje rr. Riza Goga Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
12 Jan 09:57 ,

Lokali ne shitje 250m2

1 600 EUR

Numri i dhomave: 5
12 Nën 18:52 ,

#133- Banes me qira ne Kodren e Trimave (vranjevc)

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Tet 18:17 ,

Banes me qera kodren e trimav Prishtine

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
21 Gush 08:47 ,

Arberia Gjilan

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Korr 16:32 ,

Banes me qera kodren e trimav Prishtine

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
06 Jan 20:36 ,

Nderroj Q5 me Banese ne Fushe Kosove

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
06 Nën 14:24 ,

Banes me qera kodren e trimav Prishtine

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
23 Tet 21:15 ,

Banes me qera Prishtine

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
12 Sht 20:19 ,

Renovime Moler Knauf Gled Pllaka Granit

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 10

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Goma | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione