Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

durres | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe durres,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj durres Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Gush 14:28 ,

JEPET ME QIRA GARZONIERE NE PLAZH ILIRIA Durrës, Albania

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
12 Gush 14:28 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA Durrës, Albania

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
12 Gush 14:28 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA Durrës, Albania

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
12 Gush 14:28 ,

JEPET ME QIRA GARZONIERE NE PLAZH ILIRIA Durrës, Albania

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
12 Gush 14:27 ,

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE DURRES TEK STADIUMI

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Gush 19:33 ,

Jepet apratament me qera ne Golem ,Durres

25 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Gush 12:19 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA Durrës, Albania

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
11 Gush 12:14 ,

JEPET ME QIRA GARZONIERE NE PLAZH ILIRIA Durrës, Albania

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
10 Gush 21:18 ,

Okazion

330 000 EUR

10 Gush 10:52 ,

Banesa 79 m2 Kat i 4 ne Durres Shitet

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
30 Korr 11:57 ,

Leshoj banes 1 dhome ne Durres

30 EUR

Numri i dhomave: 1
29 Korr 18:16 ,

Banes ne Durres tek shkembi i kavaies

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
21 Korr 10:30 ,

SHITET BANESA

1 100 EUR

Numri i dhomave: 1
21 Korr 05:07 ,

Shitet

Numri i dhomave: 4
11 Korr 23:10 ,

Okazion

330 000 EUR

11 Korr 16:01 ,

Dhoma Pushimi Me qera

10 EUR / muaj

08 Korr 22:38 ,

Jepet me qera shtepi pushimi ne durres

18 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
05 Korr 13:12 ,

Banesa ne Durres 50m prej plaxhi me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
27 Qer 12:09 ,

Banese pushimi buze detit

1 100 EUR

Numri i dhomave: 4
25 Qer 14:01 ,

Shitet apartament

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Qer 15:49 ,

JEPETME QERA SUPER APARTAMENT ME PAMJE DETI Durrës, Albania

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
10 Qer 22:14 ,

Shtepi plazhi ne golem durres

30 EUR / javor

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
10 Qer 20:07 ,

Shitet Banesa ne Golem,Durres

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj durres | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione