Viti | Vendbanime

21 Tet 20:20 ,

Banesat ne shitje te shkollat e mesme

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
19 Tet 12:42 ,

Banesa me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Shk 22:49 ,

Shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
02 Shk 13:11 ,

Shes shpin

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
30 Qer 11:20 ,

Ipet banesa me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
07 Jan 18:38 ,

DUJE SANE

2 EUR

05 Jan 18:29 ,

sane

2 EUR

05 Jan 18:29 ,

sane

2 EUR

14 Jan 10:09 ,

Pastrim iogjaqeve

30 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 30
01 Korr 10:34 ,

Banese me Qera plazhi durresit ( shkembi kavajes)

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
29 Jan 16:10 ,

Ofertë!! Ofertë!! Kamerë Wi-Fi HD

35 EUR

Numri i dhomave: 1
29 Jan 16:01 ,

Ofertë!! Ofertë!! Kamerë Wi-Fi HD

35 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Jan 13:42 ,

Ofertë!!! Ofertë!!! Kamerë Wi-Fi HD

35 EUR

Numri i dhomave: 2,5
08 Dhj 10:01 ,

Lule dudi

50 EUR

30 Maj 16:54 ,

Shitet shtepia ne viti

56 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
04 Sht 20:01 ,

Shes Mikroval dhe Satelit

60 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 200
25 Pri 14:02 ,

Apartamente me Qera ne Shengjin

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
22 Tet 09:43 ,

LESHOJ BANESA ME QERA NE ARBERI TE MINIMAKSI

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Dhj 16:55 ,

Banesa

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Në fillim