Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa me qira | Vushtrri | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa me qira,kategori,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa me qira Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Gush 12:18 ,

Banes me Qira afer Parkut Vushtrri ditore /javore/mujore

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
04 Gush 11:23 ,

Ipet banesa me qira ne vushtrri

Numri i dhomave: 3
04 Gush 11:22 ,

Ipet banesa me qira ne vushtrri

Numri i dhomave: 3
02 Gush 20:49 ,

SHITET BANESA NE VUSHTRRI • SUPER CMIM •

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
02 Gush 20:40 ,

Banes me qira

200 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Korr 00:12 ,

ipet me qira

Numri i dhomave: 2,5
17 Korr 00:12 ,

Ipet banesa me qira

Numri i dhomave: 2
16 Korr 14:19 ,

Ipet banesa me qira ne vushtrri

Numri i dhomave: 3
13 Korr 23:22 ,

Ipet banesa me qira ne vushtrri

Numri i dhomave: 3
13 Korr 10:17 ,

Banes me qira

Numri i dhomave: 1,5
11 Korr 14:25 ,

Ipet me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
28 Maj 18:58 ,

banesa ipet me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Maj 22:14 ,

Banes me qira Javore/Mujore Vushtrri

Numri i dhomave: 3
13 Maj 04:59 ,

Leshoj Banesen me qira afat shkurt

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
31 Mar 18:25 ,

Banes me qira ne Vushtrri

Numri i dhomave: 3
14 Shk 11:40 ,

Banesa me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
11 Shk 10:33 ,

banes

Numri i dhomave: 2
11 Shk 10:33 ,

Banes ne Vushtrri

Numri i dhomave: 3
17 Dhj 19:07 ,

Banesa Me qira e mobiluar komplet prej dates 22/12/2021

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
05 Tet 02:17 ,

Ipet Banesa me Qira Mobilume

Numri i dhomave: 1
21 Sht 21:34 ,

Banesë me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
13 Qer 23:07 ,

banes me qira

Numri i dhomave: 2
27 Pri 01:11 ,

Ipet banesa me qira

Numri i dhomave: 1
02 Pri 20:27 ,

Banesa Jepet me qira

Numri i dhomave: 3
07 Sht 08:57 ,

Banesë me qira në qendër (shesh)

Numri i dhomave: 3
13 Gush 23:33 ,

Banes me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
17 Korr 11:04 ,

Banese me qira

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Maj 21:53 ,

Banesë me qira - Vushtrri

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
08 Mar 13:08 ,

ofrojm banesa me qira

Numri i dhomave: 2
16 Shk 14:37 ,

Instalimin e Kamerave te Sigurise

Numri i dhomave: 3
02 Shk 14:04 ,

Léshoj banesen me qira

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
18 Jan 18:21 ,

banese me qira

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Dhj 13:08 ,

Leshohet me qira

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
17 Dhj 16:38 ,

Banesa

Numri i dhomave: 2
02 Dhj 22:34 ,

Leshoj banesen me qira

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
10 Nën 19:02 ,

banesa me qira

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa me qira | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione