Blej patundshmëri në gjithë Kosovën

Banesa , 95650
Shtëpi , 22725
Dhoma , 3936
Cimer/e , 3678
Vila , 699

Blej, shit dhe merr me qera banesa, shtëpi, vila, dhoma, tokë, baraka dhe garazha si dhe kërko cimer/e në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira me çmimet më të volitshme për pasuri të pa luajtshme dhe zgjedh atë që ju përshtatet për të nisur një jetë të re në të.

03 Qer 22:48
Linku:
,

Shitet Banesa 121m2 Ferizaj

420 EUR

Numri i dhomave: 4

19 Shk 19:00 ,

Shtepi

19 Shk 17:31 ,

Lëshohet banesa me qira

170 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Shk 16:33 ,

Leshoj me Qira

Numri i dhomave: 1
19 Shk 15:22 ,

Banesa prej 87m2

Numri i dhomave: 2
19 Shk 14:42 ,

Lshohet me qera banesa

250 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Shk 14:15 ,

Banesa ne breg te diellit

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
19 Shk 14:02 ,

Leshoj me qera banese dydhomshe ne Dardani.

230 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Shk 13:58 ,

Leshoj me qera banese dydhomshe ne Lagjen e Spit..

200 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Shk 13:57 ,

Jap me qera banese njedhomshe ne Dragodan.

100 EUR

Numri i dhomave: 1
19 Shk 13:57 ,

Leshoj me qera banese tredhomshe ne Breg te Diel..

250 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Shk 13:34 ,

Lëshoj banesën me qira

350 EUR

Numri i dhomave: 3

Keni vendosur të zhvendoseni në një vendbanim të ri? Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të shikoni vendbanime nga komoditeti i shtëpisë suaj pa pasur nevojë të kërkoni personalisht për të zgjedhur atë që iu përshtatet më shumë.

Blej patundshmëri në gjithë Kosovën

Blej patundshmëri në gjithë Kosovën. Kërko shpallje për banesa, shtëpi. vila. dhoma, tokë, baraka dhe garazha si dhe kërko cimere në Prishtinë, Ferizaj, Pejë dhe gjithë Kosovën në mesin e 153.422 shpalljeve në MerrJep.com.

Ju mund të bleni patundshmëri nga persona fizik apo kompani. Të dyja këto opsione i keni të listuara në MerrJep.com dhe varësisht cilën nga këto preferoni ju mund të klikoni tek "Person Fizik" apo "Kompani" dhe do të ju shfaqen shpalljet për patundshmëri sipas preferencave tuaja.

Shit patundshmëri në MerrJep.com

Keni banesë, shtëpi, villë apo objekte tjera për të shitur? Eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje për patundshmëri dhe gjej blerësin potencial në mesin e 153.374 shpalljeve për patundshmëri në MerrJep.com.

Në mënyrë që shtëpia, banesa apo vila juaj të shitet shpejt, ju duhet të plotësoni formularin për regjistrim të shpalljes me të gjitha detajet e shtëpisë duke filluar nga m2, numri i dhomave, numri i kateve dhe gjithçka tjetër.

Mos harroni më të rëndësishmën. Fotografoni shtëpinë apo banesën tuaj nga çdo kënd dhe çdo dhomë e saj dhe ngarkoni ato fotografi tek formulari për regjistrim në MerrJep.com. Fotografitë duhet të jenë kualitative dhe të pastërta në mënyrë që të transmetojnë si duhet shtëpinë apo banesën tuaj.

 

Në fillim