Blej patundshmëri në gjithë Kosovën

Banesa , 95650
Shtëpi , 22725
Dhoma , 3936
Cimer/e , 3678
Vila , 699

Blej, shit dhe merr me qera banesa, shtëpi, vila, dhoma, tokë, baraka dhe garazha si dhe kërko cimer/e në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira me çmimet më të volitshme për pasuri të pa luajtshme dhe zgjedh atë që ju përshtatet për të nisur një jetë të re në të.

03 Qer 14:36
Linku:
,

Banesa ne Lipjan(Qender),kompania M&N

42 180 EUR

Numri i dhomave: 4

Sot 07:14 ,

Q04 Banesa me Qera ne Qender mbrapa Hotel sirius

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 07:14 ,

Q11 Banesa me Qera ne Qender Pejton

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 07:14 ,

SH10 PENTHAUSE ne Shitje ne Mati 1, 200K €

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 07:14 ,

Banesa 69.5m2 te BARUTI GROUP kati 1.

700 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 07:14 ,

Banesat me QIRA ne DRAGODAN te BUTRINTI

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 07:14 Agjent për shitje të pronës ,

Banes me Qera ne Bregun e Diellit

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 07:14 Agjent për shitje të pronës ,

Banes me Qera ne Mati 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4

Keni vendosur të zhvendoseni në një vendbanim të ri? Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të shikoni vendbanime nga komoditeti i shtëpisë suaj pa pasur nevojë të kërkoni personalisht për të zgjedhur atë që iu përshtatet më shumë.

Blej patundshmëri në gjithë Kosovën

Blej patundshmëri në gjithë Kosovën. Kërko shpallje për banesa, shtëpi. vila. dhoma, tokë, baraka dhe garazha si dhe kërko cimere në Prishtinë, Ferizaj, Pejë dhe gjithë Kosovën në mesin e 153.422 shpalljeve në MerrJep.com.

Ju mund të bleni patundshmëri nga persona fizik apo kompani. Të dyja këto opsione i keni të listuara në MerrJep.com dhe varësisht cilën nga këto preferoni ju mund të klikoni tek "Person Fizik" apo "Kompani" dhe do të ju shfaqen shpalljet për patundshmëri sipas preferencave tuaja.

Shit patundshmëri në MerrJep.com

Keni banesë, shtëpi, villë apo objekte tjera për të shitur? Eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje për patundshmëri dhe gjej blerësin potencial në mesin e 153.374 shpalljeve për patundshmëri në MerrJep.com.

Në mënyrë që shtëpia, banesa apo vila juaj të shitet shpejt, ju duhet të plotësoni formularin për regjistrim të shpalljes me të gjitha detajet e shtëpisë duke filluar nga m2, numri i dhomave, numri i kateve dhe gjithçka tjetër.

Mos harroni më të rëndësishmën. Fotografoni shtëpinë apo banesën tuaj nga çdo kënd dhe çdo dhomë e saj dhe ngarkoni ato fotografi tek formulari për regjistrim në MerrJep.com. Fotografitë duhet të jenë kualitative dhe të pastërta në mënyrë që të transmetojnë si duhet shtëpinë apo banesën tuaj.

 

Në fillim