Blej patundshmëri në gjithë Kosovën

Banesa , 83133
Shtëpi , 21197
Dhoma , 3910
Cimer/e , 3659
Vila , 654

Blej, shit dhe merr me qera banesa, shtëpi, vila, dhoma, tokë, baraka dhe garazha si dhe kërko cimer/e në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira me çmimet më të volitshme për pasuri të pa luajtshme dhe zgjedh atë që ju përshtatet për të nisur një jetë të re në të.

03 Qer 22:49
Linku:
,

Banes me qira ne Fushe Kosove

250 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Qer 15:01
Linku:
,

Shtëpia në Prishtinë

69 500 EUR

Numri i dhomave: 4
03 Qer 09:11
Linku:
,

Banese tridhomshe ne qender te Prishtines 270 euro

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80

Sot 06:30 ,

HOME VIP Doni që Prona juaj të Shitët shpejë ja ku

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Sot 06:30 ,

HOME VIP SHETË BANES MË FLETPOSEDUESE 37mij Euro

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 06:30 ,

Shitet nga pronari pranoj kompenzim

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 06:29 ,

HOME VIP KERKON BANES PER BAMIRËSI DERI 25mij Euro

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 06:29 ,

HOME VIP SHETË BANESA NË DARDANI-1 PEJË

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 06:29 ,

HOME VIP SHET 13 BANESA nga 60m2 deri 134 m2 PEJË

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 06:28 ,

HOME VIP shetë banes 3 dhomësh te stacioni 45mi €

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 06:28 ,

HOME VIP SHET BANES 73m2 JARIN TE BURGU

46 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 06:27 ,

HOME VIP SHETË BANES mobiluar 30mij € PEJË

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 06:26 ,

HOME VIP SHET 2 BANESA QENDER ZEJTARE kATI 4

43 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 06:26 ,

HOME VIP SHET BANES 66m2 te shkolla e Artit PEJË

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 06:26 ,

HOME VIP LESHON SUPER BANES ME QERA 1kat 100m2

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 06:25 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 7
Sot 06:25 ,

HOME VIP SHET BANES ME FLET POSEDUESE TE DARDANET

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 06:25 ,

HOME VIP SHET BANES ME FLET POSEDUSE Kati 4

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 06:24 ,

HOME VIP SHET BANES EKSTRA 100m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 06:24 ,

HOME VIP SHET BANES TE SHKOLLA E ARIT PEJ

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 06:23 ,

HOME VIP SHET URGJENT BANES 29000 mij Euro

29 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 06:23 ,

Banes ne Dardani

Numri i dhomave: 4
Sot 06:22 ,

HOME VIP FILLOJË SHITJEN E TROJEVE VITOMERICË

3 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 06:22 ,

HOME VIP SHET BANES SEMITRONIX u SHITËËËË

650 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
Sot 06:22 ,

HOME VIP shet Banes 107m2 Qender Pejës 47mi U SHIT

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 06:21 ,

HOME VIP SHET BANES 29mij € 75m2 U SHIT

29 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 05:28 ,

Shtepi me dy dyqane

250 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Sot 05:15 ,

banese me qera te ambasada zvicrane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 04:58 ,

Shitet shtepia me 5 ari truall

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 04:58 ,

Banesa te parku i qytetit

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 04:28 ,

Shitet banesa ne fush kosov.

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 04:27 ,

SHITET SHTEPIA OSE NDRIM ME BANESA

91 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 04:25 ,

Shpija

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Sot 04:24 ,

..

115 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
Sot 04:24 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 04:24 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 04:21 ,

Banesa ne Shitje

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5

Keni vendosur të zhvendoseni në një vendbanim të ri? Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të shikoni vendbanime nga komoditeti i shtëpisë suaj pa pasur nevojë të kërkoni personalisht për të zgjedhur atë që iu përshtatet më shumë.

Blej patundshmëri në gjithë Kosovën

Blej patundshmëri në gjithë Kosovën. Kërko shpallje për banesa, shtëpi. vila. dhoma, tokë, baraka dhe garazha si dhe kërko cimere në Prishtinë, Ferizaj, Pejë dhe gjithë Kosovën në mesin e 153.422 shpalljeve në MerrJep.com.

Ju mund të bleni patundshmëri nga persona fizik apo kompani. Të dyja këto opsione i keni të listuara në MerrJep.com dhe varësisht cilën nga këto preferoni ju mund të klikoni tek "Person Fizik" apo "Kompani" dhe do të ju shfaqen shpalljet për patundshmëri sipas preferencave tuaja.

Shit patundshmëri në MerrJep.com

Keni banesë, shtëpi, villë apo objekte tjera për të shitur? Eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje për patundshmëri dhe gjej blerësin potencial në mesin e 153.374 shpalljeve për patundshmëri në MerrJep.com.

Në mënyrë që shtëpia, banesa apo vila juaj të shitet shpejt, ju duhet të plotësoni formularin për regjistrim të shpalljes me të gjitha detajet e shtëpisë duke filluar nga m2, numri i dhomave, numri i kateve dhe gjithçka tjetër.

Mos harroni më të rëndësishmën. Fotografoni shtëpinë apo banesën tuaj nga çdo kënd dhe çdo dhomë e saj dhe ngarkoni ato fotografi tek formulari për regjistrim në MerrJep.com. Fotografitë duhet të jenë kualitative dhe të pastërta në mënyrë që të transmetojnë si duhet shtëpinë apo banesën tuaj.

 

Në fillim